O nas
O nasFirma POMPY i SYSTEMY zajmuje się doborem i sprzedażą pomp przemysłowych od 1951 roku. Jest to firma rodzinna, prowadzona od początku przez rodzinę Bacińskich.

Wśród obecnych klientów firmy POMPY i SYSTEMY znajdują się czołowe zakłady chemiczne, petrochemiczne, spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne – firmy lokalne oraz międzynarodowe koncerny.

W skład naszej oferty wchodzą:
- pompy przemysłowe różnych typów (odśrodkowe, krzywkowe, zębate, jednośrubowe, perystaltyczne, tłokowe i inne),
- pompy próżniowe,
- pompy beczkowe,
- elastyczne przenośniki do materiałów sypkich,
- stacje rozładunku i załadunku worków big bag,
- zawory regulacyjne do materiałów sypkich.

Szeroka oferta pozwala nam zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie do danej aplikacji. Dostarczamy urządzenia produkcji czołowych światowych producentów, posiadających duże doświadczenie w produkcji oferowanych maszyn.

Na sprzedawane przez nas urządzenia udzielamy nie tylko standardowej gwarancji, ale także gwarancji aplikacyjnej – gwarantujemy, ze dobrane przez nas urządzenie będzie pracowało prawidłowo w określonej instalacji użytkownika.

Oferujemy najwyższej jakości produkty, charakteryzujące sie korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Naszym dodatkowym atutem jest serwis doradczy, wsparcie techniczne oraz szkolenia.

Tysiące zadowolonych klientów oraz sprawnie działających instalacji z oferowanymi przez nas urządzeniami to nasza najlepsza referencja.